Bestuur

Pascal Vandercammen
Voorzitter
0475/30 10 19
pascal.vandercammen@apteam.be

Algemeen beleid
Sponsoring
Kledij


Anja Somers
Gerechtigd correspondent
0479/83 80 79
anjasomers@hotmail.com

Aansluitingen
Attesten mutualiteit
Aangifte sportongevallen


Theo Luyckx
Penningmeester
0478/37 49 45
theo.luyckx@kbc.be

Facturatie en betalingen
Organisatie eetfestijnen
Organisatie Paastornooi

Dany De Crick
Jeugdcoördinator
0472/56 88 35
danydecrick@hotmail.com

Sportief beleid jeugdwerking
Organisatie Zomerstage


Ludo De Smet
Bestuurslid
0478/94 06 17
desmetludo@hotmail.com

Organisatie en planning kantines/kleedkamers
Bestelling en organisatie kledij

Bestelling drank


Joris Allebos
Erevoorzitter
0476/35 57 21
joris.allebos@skynet.be

Onderhoud terreinen Gooik
Organisatie eetfestijnen



Jens De Smet
Bestuurslid
0497/28 10 54
jens.desmet@ringtv.be

Communicatie
Nieuwsbrief en beheer info@kvkg.be
Cel Jeugd
Sociale media

Marc Dewandeler
Bestuurslid
0476/28 82 59
dewandelermarc@infano.be

 

Sponsoring



Gianni Luyckx
Bestuurslid
0473/78 04 36

gianniluyckx@outlook.com


Sociale Media
Website
Administratie Sportspay


Jan Kaesemans
Bestuurslid
0475/77 85 37
jan.kaesemans2@telenet.be

Techniek



Gaetan Bovy        
Bestuurslid
0495/13 66 21
gaetan.bovy1@telenet.be

Organisatie evenementen

Frank Defrere
Bestuurslid
frank.defrere@belins.be

Organisatie vrouwenploeg

Marc Stiens
Bestuurslid
marc.stiens@gmail.com

Organisatie vrouwenploeg

Walter Tielemans
Bestuurslid
walter.tielemans@gooik.be

Organisatie G-Sport

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!